Scheidsrechtersindeling 2021 – 2022

Fluit Zaaldienst
Zaterdag 25 September:
DS1 19:00 u de Tukkers DS1 B&B /Hercules DS1 Rositha Egberink/Lisette Lucas 18.30-20.15u
Zaterdag 2 Oktober:
DJE2 17:55 u de Tukkers E2 Dynamiek E1 Milou Hulshof    *
DJD2 18:50 u de Tukkers D2# T.V.O D1# Milou Hulshof    *
DS2 19:50 u de Tukkers DS2 R.S.C. DS1 Marije Zegger 17.45-19.45u
Angelique ter Horst 19.45-21.00u
Zondag 3 Oktober:
DJE3 10:00 u de Tukkers E3 T.V.O. E1 Marlou Demmer/ Geeke Nijland    *
DJA 10:55 u de Tukkers DA1 T.V.O. DA1 Mirthe  Everlo    *
DS4 12:05 u de Tukkers DS4 R.S.C. DS3 Mirthe  Everlo    *
Elise Olde Monnikhof 09.50-13.10u
BORNE
DS 15.35 u Borhave DS3 EHC’95 DS1 Frank ter Horst    *
Dinsdag 5 Oktober:
DS2 beker 19:30 u de Tukkers DS2 OBW DS1 Ina Hulshof/ Angelique ter Horst 19.15-20.45u
Zaterdag 9 Oktober:
DJE1 16:50 u de Tukkers E1 B.W.O. E1 Gerard Keupink    *
DJD1 17:45 u de Tukkers D1 B.W.O. D1 Gerard Keupink    *
DS1 19:00 u de Tukkers DS1 Westfriesland/SEW DS2 Lisette Lucas/ Angelique ter Horst 18.30-20.15u
Lynn Braakhuis 16.45-18.30u
Zondag 10 Oktober:
DJC1 10:00 u de Tukkers DC1 B.W.O. DC1# Babet Kokhuis    *
DJB1 11:00 u de Tukkers DB1 Avanti Wilskracht DB1 Babet Kokhuis    *
DS3 12:00 u de Tukkers DS3 B.W.O. DS1 Ingrid Rikmanspoel 09.50-13.15u
Marjolein Velthof 09.50-13.15u
DEURNINGEN
DS 13.40 u DSVD DS3 Stevo DS2 ?????????    *
Zondag 17 Oktober:
DJE2 10:00 u de Tukkers E2 Hacol ’90 E1# Femke Keupink    *
DJE3 10:55 u de Tukkers E3 Hacol ’90 E2 Femke Keupink    *
DJD2 11:50 u de Tukkers D2# D.S.V.D. D2 Marre Dierink/Roos Kemna    *
DJA 12:35 u de Tukkers DA1 D.S.V.D. DA1 Marre Dierink/Roos Kemna(PVB?)    *
DS4 13:45 u de Tukkers DS4 Avanti Wilskracht DS3 Annemijn ten Donkelaar    *
Michelle Groote 09.45-12.30u
Elja Kokhuis 09.45-12.30u
Manon Westerink 12.30-15.00u
Zaterdag 30 Oktober:
DJE1 17:30 u de Tukkers E1 D.H.V. E1# Tess Kemna    *
DS1 19:00 u de Tukkers DS1 HV Quintus DS2 Lisette Lucas/ Angelique ter Horst 18.30-20.15u
DS2 20:30 u de Tukkers DS2 Olympia HGL DS1 Angelique ter Horst 20.30-21.45u
Marel Koopmans 17.15-18.15u
Noa Meijer 17.15-18.15u
Zondag 31 Oktober:
DJD1 10:00 u de Tukkers D1 D.H.V. D1# Lisette Lucas    *
DJC1 10:45 u de Tukkers DC1 Borhave DC1# Marlou Demmer/Geeke Nijland    *
DJB1 11:45 u de Tukkers DB1 Borhave DB1 Marlou Demmer/Geeke Nijland(PVB?)    *
DS3 12:45 u de Tukkers DS3 D.H.V. DS1 Diede Borgerink 09.45-11.45u
Renske Huis in ’t Veld 09.45-11.45u
Femke Wolbers 11.45-14.00u
Elma Zegger 11.45-14.00u
Woensdag 3 November:
DSRecr. 21:00 u de Tukkers DMW1 Stormvogels DMW1 Eline Velthof/Ursula ter Haar    *
Zondag 7 November:
DJE3 10:00 u de Tukkers E3 D.H.V. E3 Mayke Bijen    *
DJD2 10:55 u de Tukkers D2# Avanti Wilskracht D2 Mayke Bijen    *
DS4 11:40 u de Tukkers DS4 Langeveen DS3 Maud Lucas    *
Indy Veldhuis 09.50-13.00u
Lynn Verver 09.50-13.00u
Zaterdag 13 November:
DJC1 17:30 u de Tukkers DC1 Olympia HGL DC2 Merle Kuipers    *
DS1 19:00 u de Tukkers DS1 DSS DS1 Rositha Egberink/Lisette Lucas 18.30-20.15u
DS2 20:30 u de Tukkers DS2 Stevo DS1 ??????????????? 20.15-21.45u
Ilona Rikmanspoel 17.15-18.15u
Zondag 14 November:
DJE2 10:00 u de Tukkers E2 Combinatie ’64 E2# Tess Kuipers    *
DJE1 10:55 u de Tukkers E1 Borhave E1# Lisette Lucas    *
DJD1 11:50 u de Tukkers D1 Borhave D1# Lisette Lucas    *
DS3 12:35 u de Tukkers DS3 Borhave DS2 Nell Kuipers 09.45-11.50u
Esmee ter Horst 11.50-13.45u
Mirthe Morskieft 11.50-13.45u
Woensdag 17 November:
DSRecr. 21:00 u de Tukkers DMW1 B.W.O. DMW1 Eline Velthof/Ursula ter Haar    *
Zondag 21 November:
DJE3 09.00 u de Tukkers E3 Avanti W E2 Femke Keupink    *
DJD2 10:05 u de Tukkers D2# W.H.C. D2 Femke Keupink    *
DJA1 10:50 u de Tukkers DA1 W.H.C. DA1 Saskia Klumpers(PVB?)    *
DS4 12:00 u de Tukkers DS4 D.H.V. DS2 Maud Lucas (PVB?)    *
Nora Oude Vrielink 08.45-10.45u
Jet Kuipers 08.45-10.45u
Imke Beernink 10.45-13.15u
Jet Haarman 10.45-13.15u
Zaterdag 27 November:
DJB1 17:30 u de Tukkers DB1 R.S.C. DB1 Merle Kuipers    *
DS1 19:00 u de Tukkers DS1 PCA/Kwiek DS2 Lisette Lucas/ Angelique ter Horst 18.30-20.15u
DS2 20:30 u de Tukkers DS2 Hacol ’90 DS1 Angelique ter Horst 20.15-21.45u
Kim Pouwels 17.15-18.30u
Zondag 28 November:
DJE1 10:00 u de Tukkers E1 D.S.V.D. E1 Tess Kuipers    *
DJD1 10:55 u de Tukkers D1 D.S.V.D. D1 Tess Kuipers    *
DJC1 11:40 u de Tukkers DC1 D.S.V.D. DC2 Marre Dierink/Roos Kemna    *
DS3 12:40 u de Tukkers DS3 D.S.V.D. DS3 Jolien Maathuis 09.45-11.35u
Mandy Stege 11.35-14.00u
Fleur vd Berg 11.35-14.00u
Zondag 5 December:
DJE3 10:00 u de Tukkers E3 Borhave E2 Tess Kemna    *
DJD2 10:55 u de Tukkers D2# Dynamiek D1 Tess Kemna    *
DJA1 11:40 u de Tukkers DA1 ZVBB ’21 DA1 Mirthe Everlo /Marlou Demmer(PVB?)    *
DS4 12:50 u de Tukkers DS4 Bentelo DS6 Mirthe Everlo    *
Dewy Morskieft 09.45-11.40u
Maartje Veldhof 11.40-14.00u
Zaterdag 11 December:
DJC1 16:30 u de Tukkers DC1 R.S.C. DC1 Babet Kokhuis    *
DJB1 17:30 u de Tukkers DB1 Olympia HGL DB2 Babet Kokhuis    *
DS1 19:00 u de Tukkers DS1 PSV Handbal DS1 Lisette Lucas/ Angelique ter Horst 18.30-20.15u
DS2 20:30 u de Tukkers DS2 Combinatie ’64 DS1 Angelique ter Horst 20.15-21.45u
Edmae v.d. Aa 16.15-18.30u
Zondag 12 December:
DJE2 10:00 u de Tukkers E2 D.S.V.D. E2 Milou Hulshof    *
DJE1 10:55 u de Tukkers E1 Combinatie ’64 E1# Milou Hulshof    *
DJD1 11:50 u de Tukkers D1 Combinatie ’64 D1# Mayke Bijen    *
DS3 12:35 u de Tukkers DS3 Grol H.V. DS1 Michelle Huisken 09.45-11.50u
Wieke Lucas 11.50-13.45u
Tess Velthuis 11.50-13.45u
Woensdag 15 December:
DSRecr. 21:00 u de Tukkers DMW1 T.V.O. DMW1 Eline Velthof/Ursula ter Haar    *
Zondag 19 December:
DJE3 10:00 u de Tukkers E3 E.H.C. ’95 E2 Gerard Keupink    *
DJD2 10:55 u de Tukkers D2# E.H.C. ’95 D1 Gerard Keupink    *
DJA1 11:40 u de Tukkers DA1 Stevo DA1 Annemijn ten Donkelaar    *
DS4 12:50 u de Tukkers DS4 Stevo DS4 Annemijn ten Donkelaar    *
Thirza Huis in’t Veld 09.45-11.40u
Elma Kuipers 11.40-14.00u
Tess Huis in ’t Veld 11.40-14.00u