Scheidsrechtersindeling 2021 – 2022
Fluit | Zaaldienst | |||||
Zondag 30 januari: | ||||||
DJE2 | 10:05 uur | de Tukkers E2 | W.H.C. E1# | Milou Hulshof | * | |
DJE3 | 11:00 uur | de Tukkers E3 | Bentelo E1 | Milou Hulshof | * | |
DJD2 | 11:55 uur | de Tukkers D2# | de Lutte D1# | Gerard Keupink | * | |
DJA1 | 12:40 uur | de Tukkers DA1 | de Lutte DA1 | Maud Lucas | * | |
DS4 | 13:50 uur | de Tukkers DS4 | Stormvogels DS2 | Maud Lucas | * | |
Michelle Groote | 10.00-12.30u | |||||
Elise Olde Monnikhof | 12.30-15.00u | |||||
Jolien Maathuis | 12.30-15.00u | |||||
Woensdag 2 februari: | ||||||
DSRecr | 21:00 uur | de Tukkers DMW1 | R.S.C. DMW1 | Eline Velthof/Ursula ter Haar | * | |
Zaterdag 5 februari: | ||||||
DJC1 | 16:30 uur | de Tukkers DC1 | Olympia HGL DC1 | Babet Kokhuis | * | |
DJB1 | 17:30 uur | de Tukkers DB1 | Avanti Wilskracht DB2 | Babet Kokhuis | * | |
DS1 | 19:00 uur | de Tukkers DS1 | Foreholte DS1 | Lisette Lucas/Angelique ter Horst | 18.30-20.30u | |
DS2 | 20:30 uur | de Tukkers DS2 | Bentelo DS2 | Ina Hulshof/Angelique ter Horst | 20.30-21.45u | |
Elma Zegger | 16.20-18.15u | |||||
Zondag 6 februari: | ||||||
DJE2 | 10:00 uur | de Tukkers E2 | Dynamiek E1 | Tess Kuipers | * | |
DJE1 | 10:55 uur | de Tukkers E1 | E.H.C. ’95 E1 | Femke Keupink | * | |
DJD1 | 11:50 uur | de Tukkers D1 | Stevo D1# | Femke Keupink | * | |
DS3 | 12:35 uur | de Tukkers DS3 | Stevo DS2 | Femke Wolbers | 09.50-11.50u | |
Thirza Huis in ’t Veld | 11.50-13.45u | |||||
Mirthe Morskieft | 11.50-13.45u | |||||
HENGELO VELDWIJK | ||||||
HS | 14.15 uur | Handbal Twente B HS 2 | Havana 2 | Frank ter Horst | * | |
Zaterdag 12 februari: | ||||||
HENGELO VELDWIJK | ||||||
DS | 20.20 uur | Olympia DS2 | Stormvogels DS1 | Inge Eulderink | * | |
Zondag 13 februari: | ||||||
DJE3 | 10:05 uur | de Tukkers E3 | ZVBB ’21 E2 | Lisette Lucas | * | |
DJD2 | 11:00 uur | de Tukkers D2# | ZVBB ’21 D1# | Lisette Lucas | * | |
DJA1 | 11:45 uur | de Tukkers DA1 | Bentelo DA1# | Annemijn ten Donkelaar | * | |
DS4 | 12:55 uur | de Tukkers DS4 | W.H.C. DS3 | Annemijn ten Donkelaar | * | |
Judith Olde Monnikhof | 10.00-11.45 u | |||||
Manon Westerik | 11.45-14.00u | |||||
Ingrid Rikmanspoel | 11.45-14.00u | |||||
Zaterdag 5 maart: | ||||||
DJE1 | 17:30 uur | de Tukkers E1 | Olympia HGL E1 | Milou Hulshof | * | |
DS1 | 19:00 uur | de Tukkers DS1 | Z.A.P. DS1 | Lisette Lucas/Angelique ter Horst | 18.30-20.30u | |
DS2 | 20:30 uur | de Tukkers DS2 | Pacelli DS1 | Ina Hulshof/Angelique ter Horst | 20.30-21.45u | |
Lynn Verver | 17.20-18.15u | |||||
HENGELO VELDWIJK | ||||||
DS | 20.20 uur | Olympia DS2 | Stormvogels DS1 | Frank ter Horst | * | |
DEURNINGEN | ||||||
DS | 20.00 uur | BWO DS1 | Stevo DS2 | Inge Huigens | * | |
Zondag 6 maart: | ||||||
DJE2 | 10:05 uur | de Tukkers E2 | Hacol ’90 E1# | Tess Kuipers | * | |
DJD1 | 11:00 uur | de Tukkers D1 | Olympia HGL D1 | Marre Dierink/Roos Kemna | * | |
DJC1 | 11:45 uur | de Tukkers DC1 | Combinatie ’64 DC1 | Marre Dierink/Roos Kemna | * | |
Elja Kokhuis | 10.00-12.45u | |||||
Edmae v.d. Aa | 10.00-12.45u | |||||
Zondag 13 maart: | ||||||
DJE3 | 10:00 uur | de Tukkers E3 | B.W.O. E2 | Tess Kemna | * | |
DJD2 | 10:55 uur | de Tukkers D2# | Kedingen D1# | Tess Kemna | * | |
DJA1 | 11:40 uur | de Tukkers DA1 | Stormvogels DA1# | Merle Kuipers | * | |
DS4 | 12:50 uur | de Tukkers DS4 | B.W.O. DS2 | Merle Kuipers | * | |
Demi Donker | 09.50-11.40u | |||||
Maud Bijen | 11.40-14.00u | |||||
Geeke Nijland | 11.40-14.00u | |||||
Zaterdag 19 maart: | ||||||
DJB1 | 17:30 uur | de Tukkers DB1 | ZVBB ’21 DB1 | Saskia Klumpers | * | |
DS1 | 19:00 uur | de Tukkers DS1 | VENECO/VELO DS1 | Lisette Lucas/Angelique ter Horst | 18.30-20.30u | |
DS2 | 20:30 uur | de Tukkers DS2 | Avanti Wilskracht DS1 | Ina Hulshof/Angelique ter Horst | 20.30-21.45u | |
Indy Veldhuis | 17.20-18.30u | |||||
Zondag 20 maart: | ||||||
DJD1 | 10:05 uur | de Tukkers D1 | Avanti Wilskracht D1 | Marlou Demmer | * | |
DJC1 | 10:50 uur | de Tukkers DC1 | ZVBB ’21 DC1 | Marlou Demmer | * | |
DS3 | 11:50 uur | de Tukkers DS3 | de Lutte DS1 | Hanneke Veneman | 10.00-13.00u | |
Marjolein Velthof | 10.00-13.00u | |||||
Woensdag 30 maart: | ||||||
DSRecr | 21:00 uur | de Tukkers DMW1 | Hacol ’90 DMW1 | Eline Velthof/Ursula ter Haar | * | |
Zondag 3 april: | ||||||
DJE3 | 10:05 uur | de Tukkers E3 | Dynamiek E2 | Mayke Bijen | * | |
DJE2 | 11:00 uur | de Tukkers E2 | Combinatie ’64 E2# | Mayke Bijen | * | |
DJD2 | 11:55 uur | de Tukkers D2# | Olympia HGL D2 | Lisette Lucas | * | |
DJA1 | 12:40 uur | de Tukkers DA1 | Borhave DA1 | Saskia Klumpers | * | |
DS4 | 13:50 uur | de Tukkers DS4 | Dynamiek DS2 | Saskia Klumpers | * | |
Imke Beernink | 10.00-12.40u | |||||
Fleur v.d. Berg | 12.40-15.00u | |||||
Elma Kuipers | 12.40-15.00u | |||||
Zaterdag 9 april: | ||||||
DJB1 | 17:30 uur | de Tukkers DB1 | T.V.O. DB1 | Babet Kokhuis | * | |
DS1 | 19:00 uur | de Tukkers DS1 | Handbal Aalsmeer DS1 | Lisette Lucas/Angelique ter Horst | 18.30-20.30u | |
DS2 | 20:30 uur | de Tukkers DS2 | Langeveen DS1 | Ina Hulshof/Angelique ter Horst | 20.30-21.45u | |
Marije Zegger | 17.20-18.30u | |||||
Zondag 10 april: | ||||||
DJD1 | 09.15 uur | de Tukkers D1 | EHC’95 D1 | Femke Keupink | * | |
DJE1 | 10:00 uur | de Tukkers E1 | ZVBB ’21 E1 | Femke Keupink | * | |
DJC1 | 10:55 uur | de Tukkers DC1 | T.V.O DC1# | Merle Kuipers | * | |
DS3 | 11:55 uur | de Tukkers DS3 | Stormvogels DS1 | Lynn Braakhuis | 10.55-13.00u | |
Esmee ter Horst | 10.55-13.00u | |||||
Nell Kuipers | 09.05-10.55u | |||||
Zaterdag 30 april: | ||||||
DS1 | 19:00 uur | de Tukkers DS1 | JuRo Unirek/VZV DS2 | Lisette Lucas/Angelique ter Horst | 18.30-20.15u | |
Zaterdag 14 mei: | ||||||
DS1 | 19:00 uur | de Tukkers DS1 | Misker/E&O DS1 | Lisette Lucas/Angelique ter Horst | 18.30-20.15u | |
Zaterdag 21 mei: | ||||||
DS1 | 19:00 uur | de Tukkers DS1 | Westsite DS1 | Lisette Lucas/Angelique ter Horst | 18.30-20.15u |