Weer punten voor De Tukkers in Emmen!

EMMEN – Zondag speelden de dames van De Tukkers DS1 een uitwedstrijd tegen E&O DS2 in Emmen. Het beloofde op voorhand een spannende wedstrijd te worden.

Vanaf het begin ging de wedstrijd gelijk op. De Tukkers stonden verdedigend sterk en communiceerden goed met elkaar, waardoor het voor E&O lastig was om door de dekking heen te breken. Dit sterke verdedigingswerk resulteerde erin dat De Tukkers enkele keren de bal kon onderscheppen. Deze onderscheppingen leidden tot snelle aanvallen en stelden De Tukkers in staat om een voorsprong van vier punten te pakken.

De opgebouwde voorsprong gaf het team meer rust en vrijheid in de aanval. Dit leidde tot enkele prachtige acties, waaronder een schitterend vliegertje. Wieke Lucas gaf een perfecte pass naar Jet Oude Avenhuis, die de bal al in de lucht ving en feilloos afrondde. Het was een van de hoogtepunten van de eerste helft. Met geconcentreerd spel en veel druk op de verdediging van E&O gingen De Tukkers de rust in met een comfortabele 12-19 voorsprong.

Na de rust bleven de bezoekers verdedigend sterk. De dekking stond als een huis en De Tukkers konden hierdoor het snelle spel spelen dat hen kenmerkt. In de aanval bleven ze geduldig zoeken naar openingen, waarbij het team keer op keer druk zette totdat er een gat ontstond. Dit zorgde ervoor dat De Tukkers hun voorsprong verder wist uit te breiden naar een verschil van tien punten.

In de slotfase kreeg De Tukkers even een mindere periode, waarin het spel slordiger werd. E&O maakte van deze momenten gebruik en wist nog enkele doelpunten te scoren. Toch was de overwinning van De Tukkers geen moment in gevaar. Dankzij het sterke verdedigingswerk, de uitstekende reddingen van de keeper, het snelle spel en de efficiënt uitgespeelde aanvallen wisten ze E&O uiteindelijk te verslaan met een eindstand van 24-30.

Een welverdiende overwinning voor De Tukkers DS1, die hiermee laten zien dat ze dit seizoen met overtuiging bovenin mee kunnen draaien.

Volgende week staat om 19:45 de thuiswedstrijd tegen D.O.S. DS1 op het programma. Tot dan!